0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Уметнички Ткајачи Хаслер Ориентална Област Килим, Мулти ,6'7 9'6

Уметнички Ткајачи Хаслер Ориентална Област Килим, Мулти ,6'7 9'6

DEN 0.67
Достапно.

Од стока

Овој тепих од областа Хаслер е совршен избор за секој традиционален стилизиран дом. Изработен со полипропилен и полиестер, овој тепих со среден куп ќе застане на области со голем сообраќај, а сепак ќе биде удобен за одење. Машинско ткаената конструкција обезбедува издржливост, додека турската изработка обезбедува безвременски изглед. За да обезбедите максимална долговечност, користете подлога за тепих (не е вклучена) со овој тепих од областа Хаслер. Чистете само кога е потребно и уживајте во вашиот стилски нов додаток во вашиот дом! Машина Ткаени Во Турција со 50% Полиестер, 50% Полипропилен. Функционалниот среден куп овозможува погодно поставување во влезовите, под мебелот и нема да ги попречува вратите. Одлично закотвување парче во секоја просторија, оваа колекција наликува на античко гроздобер наследство. Дизајниран да издржи секојдневно носење, овој килим е одобрен за деца и пријателски за миленичиња. Совршен за области со голем сообраќај во вашиот дом, како што се дневната соба, трпезаријата, кујната и ходниците. Цврст и отпорен на дамки. Лесен за чистење и одржување, препорачуваме редовно чистење со правосмукалка и чистење на самото место со чиста крпа. Секогаш тестирајте мала површина прво пред да нанесете раствори за чистење. Се препорачува употреба на подлога за тепих за да се спречи лизгање и движење.

За производот

Купувачите избираат и