0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Мажи Секојдневен Есенски И Зимски Принт Со Качулка Патент Со Долги Ракави Џебен Капут Ветроупорна Кожа Машки Палта Со Качулка

Мажи Секојдневен Есенски И Зимски Принт Со Качулка Патент Со Долги Ракави Џебен Капут Ветроупорна Кожа Машки Палта Со Качулка

DEN 223.36
Достапно.

Од стока

Мажи Секојдневен Есенски И Зимски Принт Со Качулка Патент Со Долг Ракав Џебен Капут Ветроупорна Кожа Машки Палта Со Качулкаматеријал : Полиестерсезона : Aut,Зима,Пружина : должина На Менструалниот Ракав : Долг Стил : Мода,Секојдневна Пригода : Дневно,излегување,Одмор итн.Дебелина : Стандардно Како да се мие : Рачно Миење Ладно, Закачување Или Сушење На Линија : Може Да добиете Висококвалитетен Материјал Од 1 Х Слој : Добра Дишливост, пријателска За Кожата и Удобна. Мек Материјал Кој Се Чувствува Лесен. Можете Рачно Да Се Миете Со Ладна Вода Или Машинско Перење Со Слична Боја. Стил На Дизајн : Нашето Палто Покажува Моден Стил Со Извонредни Детали, Идеален Избор Во Вашата Гардероба. Дизајнот На Качулка,Патент, Џеб И Долг Ракав Ја Прават Целата Облека Да Има Свој Карактеристичен Стил, За Да Можете Да Ја Носите Удобно И Згодно. Облечете Се : Нашиот Капут Може Да Одговара На Повеќето Фигури, Ќе Ви Понуди Удобно И Носено Искуство И Ќе Остане Стилски.Можете Да Го Комбинирате Нашиот Капут Со Врвови, Панталони, Фармерки, Кожени Чевли И . Прилика : Одлично За Секојдневно Носење, Дома, На Отворено, Работа, Улица, Спорт, Патување, Одмор, Одмор, Ви Овозможува Да Ги Привлечете Погледите на Луѓето во секоја Пригода. Одлична Услуга : Ве Молиме Проверете Ја Стоката По Добивањето На Нарачката И Контактирајте Не Навреме Ако Производот Е Неисправен Или Оштетен.Ако Имате Било Какви Прашања, Ве Молиме Да Се Чувствуваат Да Не Контактирате, Ние Може Да Ви Помогне Брзо И Ефикасно.

За производот

Купувачите избираат и