0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Нерф Елита Тактички Опрема Пакет

Нерф Елита Тактички Опрема Пакет

DEN 1104.64
Достапно.

Од стока

Нерф Елита Тактички Опрема Пакет На Нерф Елита Тактички Опрема добива сте подготвени за сите акција! Одликувајќи Се И Со Тактичкиот Елек Нерф и Торбичката Со Стрела Нерф, овој сет ја испорачува крајната опрема подготвена за битка. Повеќе мрежести џебови на елекот плус торбичката со пикадо со клип ви овозможуваат да складирате доволно огнена моќ во секое време за време на битката! Компатибилен со други нерф производи. Карактеристики : • Тактички Елек има повеќе мрежести џебови, животен метар и прилагодливи ремени • Торбичката За Пикадо со Клип држи до 75 пикадо • Овозможува доволно складирање на огнена моќ за време на битката • Вклучува 1 Тактички Елек И 1 Торбичка За Стрела • Пикадо, списанија и бластер продадени одделно тактички Елек има повеќе мрежести џебови, животен метар и прилагодливи ремени. Торбичката Со Пикадо со клип држи до 75 пикадо (не е вклучена). Овозможува доволно складирање на огнена моќ за време на битката.

За производот

Купувачите избираат и