0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Стандардна Свеќичка

Стандардна Свеќичка

DEN 2.33
Достапно.

Од стока

Нгк Свеќички (Сад), Ад. е најголемиот снабдувач НА ОЕ и производител на свеќички за домашни и увозни возила во Северна Америка. Неговото наследство НА ОЕ, ненадминатиот квалитет и водечките возила во оперативната покриеност ја зајакнува Нгк како Специјалист За Палење . Со над 80 години автомобилска експертиза НГК изгради репутација за квалитет и сигурност; производство на свеќички за речиси секоја автомобилска, мотоцикл, морска и мала апликација на моторот. Ние сме посветени да бидеме премиер партнер со нашите клиенти, истовремено одржувајќи ги стандардите за оригинална опрема за највисока издржливост и оперативни перформанси. Со најсовремени производствени, инвентарни и дистрибутивни капацитети Во Северна Америка и низ целиот свет, НГК е посветена на обезбедување на клиенти со производи и услуги од светска класа. Нгк 4629 Стандардна Свеќичка (4 Пакет).

За производот

Купувачите избираат и