0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Хемотон Ноќта На Вештерките Тематските Обетки Нараквица Легура Прозрачна Приврзок Партија Реквизити

Хемотон Ноќта На Вештерките Тематските Обетки Нараквица Легура Прозрачна Приврзок Партија Реквизити

DEN 2.67
Достапно.

Од стока

Опис дали барате специјален додаток за облекување што ве прави да се истакнувате на забави? Овој производ ќе биде совршен избор. Оваа ставка е збир На Нараквица И обетки За Ноќта на Вештерките. Совршено е да ве направи попривлечни и шармантни Во Ноќта на Вештерките, маскенбал, забава со костими, косплеј, фенси топка за облекување итн.Карактеристики-Боја : Избрана Боја-Материјал : легура-големина на Пакување : Околу 15 х 15 х3, 5см/5,9 х 5,9 х 1,4 инчи - нараквицата и обетките се изработени од висококвалитетен легиран материјал, кој е издржлив и практичен за трајно носење.- Шик и нежен дизајн во стилот На Ноќта на Вештерките. Мистериозно и привлечно.- Содржи нараквица и обетки, кои ви нудат повеќе избори за да одлучите за вашата облека.- Одлично за Ноќта на Вештерките, фенси забава и сите други специјални прилики за облекување.- Светлечката декорација на мушка ќе ве натера да се издвоите од забавата За Ноќта на Вештерките, да станете во фокусот на толпата. Нараквицата и обетките се изработени од висококвалитетен легиран материјал, кој е издржлив и практичен за трајно носење. Шик и нежен дизајн во стилот На Ноќта на Вештерките. Мистериозно и привлечно. Содржи нараквица и обетки, кои ви нудат повеќе избори за да одлучите за вашата облека. Одлично за Ноќта на Вештерките, фенси забава и сите други специјални прилики за облекување. Светлечката декорација на мушка ќе ве натера да се издвоите од забавата За Ноќта на Вештерките, да станете во фокусот на толпата.

За производот

Купувачите избираат и