0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Светски момчиња на Рајан без шоу чорапи, 12-пакувања, големини С-л

Светски момчиња на Рајан без шоу чорапи, 12-пакувања, големини С-л

DEN 95.52
Достапно.

Од стока

Овој 12-пакет на светски момчиња на Рајан без шоу чорапи прават симпатичен моден додаток за вашето дете! Одликувајќи се со Рајан, Биг Т-Рекс и Пек, овие чорапи можат да бидат спарени со речиси секоја облека по избор. Лесен и дише, тие нудат супериорна удобност што е совршена за целодневно носење. Материјал : 98% полиестер/2% спандекс/изработен со рециклирани влакна. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Вклучува : 12 пара чорапи. Големина : Големини на чевли S (4,5-8,5), М (9-2,5), L (3-9). Карактеристики : Нема шоу чорапи; Светските дизајни на Рајан со Рајан, Биг Т-Рекс и Пек.

За производот

Купувачите избираат и