0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Инктастична Мисирка За Денот На Благодарноста Со Подарок Од Тиква Мало Момче Или Мало Девојче Маица

Инктастична Мисирка За Денот На Благодарноста Со Подарок Од Тиква Мало Момче Или Мало Девојче Маица

DEN 303.84
Достапно.

Од стока

Денот на благодарноста, инаку познат Како Ден На Турција, е добро претставен со оваа симпатична анимирана турција која е облечена и подготвена за неговиот ден! Графиката ќе биде одлична за Секоја Маица За Мали Деца Од Мисирка За Денот на Благодарноста. Мало дете-мека памучна маичка во бои за гледање, големо дете. 4.5 мл., 100% чешлан памук со прстен. Белата е зашиена со 100% памучна нишка. Вратот на екипажот на врвот зашиени ребра. Двојна игла зашиени ракави и долниот раб. Рамо до рамо снимање. Детска Маица. Inktastic Благодарноста Турција Со Тиква Дете Краток Ракав Маица Унисекс Јаболко Зелена 4 T. маици Со Цврста боја се 100% памук, други Се Мешавина од памук/полиестер. Врвот зашиени ребро екипажот. Двојна игла зашиени ракави и долниот раб. Печатени ВО САД. аџија шапка тикви подарок дете предучилишна детска облека облека.

За производот

Купувачите избираат и