0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Лос Анџелес Ангели - Шохеи Отани Ѕид Постер, 22.375 34

Лос Анџелес Ангели - Шохеи Отани Ѕид Постер, 22.375 34

DEN 1199.84
Достапно.

Од стока

Овој Тренд Меѓународен МЛБ Лос Анџелес Ангели-Шохеи Отани 18 Ѕидниот Постер е дизајниран со висококвалитетни, разнобојни уметнички дела. Нашите врамени постери имаат премиум сатенска завршница што ги подобрува боите. Лесно закачете го овој врамен постер со приложената закачалка за пили за украсување на секоја просторија. Трендовите Постери имаат врвни трендовски брендови и дизајни. Без разлика дали сте дете, тинејџер или возрасен, имаме постер за секого. Трендови Меѓународни МЛБ Лос Анџелес Ангели-Шохеи Отани 18 Ѕидни Постери Врамени Трендови Постерите имаат врвна сатенска завршница која обезбедува динамични бои без рефлектирачки сјај. Чиста, модерна рамка за постери достапна во различни бои за дополнување на секој декор. Лесна и лесна за закачување конструкцијата овозможува брза инсталација со помош на прицврстената закачалка за пила. Автентични, Официјално Лиценцирани уметнички дела. Димензии на постерот : 22.375 "х 34", со рамка : 24.25" х 35.75 " х.75".

За производот

Купувачите избираат и