0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Летен Заштеди Дозвола

Летен Заштеди Дозвола

DEN 462.08
Достапно.

Од стока

Сезона : Пролет, Лето : Женоказ : Дневен, Секојдневен Материјал : Полиестер ќе Ви се допадне овој сладок фустан во вашите есенски излегувања.Сезона : Пролет, Лето : Женски Повод : Дневен, Секојдневен Материјал : Тип На Полиестерска Шема : Печатен Стил : Лежерна должина на Ракавот : Краток Ракав : одговара на големината на дебелината : Стандардно Како Да се мие : Миење Раце Ладно, Закачување или Сушење На Линија што добивате : 1 ПАРЧИЊА фустан бели фустани за дипломирање., уникатен стил, ве прават убави, стилски, секси, елегантни. Натпревар : 4 јули, Пролетни Заштеди 2023 година, Секојдневно Носење, Дом, Работа, Улична Облека, Забава, Состаноци, Одмор, Шопинг, Кафулиња и Други Секојдневни Прилики.

За производот

Купувачите избираат и