0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Бајкозин Женски Летен Лежерен Фустан Со Маица Со Долги Ракави Бохо Фустан На Плажа V Вратот Чипка Копче Одморалиште Стил Фустан

Бајкозин Женски Летен Лежерен Фустан Со Маица Со Долги Ракави Бохо Фустан На Плажа V Вратот Чипка Копче Одморалиште Стил Фустан

DEN 1.33
Достапно.

Од стока

Сезони. Сите сезони. Пол. Женски. Материјал. полиестер. Стил. Мода, секојдневен. Што добивате : табела со големина на фустан : . Големина : S Биста : 94cm/37.01" Половината : 94cm/37.01" Ракав : 50cm/19.69" Должина : 89cm/35.04"Големина : M Биста : 98cm/38.58" Половината : 98cm/38.58" Ракав : 51cm/20.08" Должина : 91cm/35.83"Големина : L Биста : 104см/40.94" половината : 104см/40.94" ракав : 52см/20.47" должина : 93см/36.61"големина : xl Биста : 110см/43.31" половината : 110см/43.31" ракав : 53см/20.87" должина : 95см/37.40" материјал : Полиестер. Мека И Лесна Ткаенина, Дише И Удобна За Носење. Овој Летен Фустан Одговара На Повеќето Фигури. Лесно За Ставање И Полетување. Нега За Перење. Машинско Перење И Рачно Перење И Двете / Не Се Сушат / На Ниска Температура / Не Се Впиваат. Погодна Пригода : Овој Летен Бохо Фустан Е Погоден За Плажа, Одмор, Датум, Свадба, Роденден, Годишнина, Враќање На Училиште, Забава, Забава, Клуб, Вечера, Одмор И Секојдневна Секојдневна Облека. Ние сме достапни на залиха,7-12 дена Испорака На Вредност. СОВЕТ ЗА ГОЛЕМИНА : ве Молиме погледнете врз основа на вашата сопствена големина за мерење пред да нарачате. Секој проблем, не двоумете се да не контактирате одеднаш.

За производот

Купувачите избираат и