0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Екена Милворк 3 4ОД 3 8 П Шакурас Плафон Медалјон

Екена Милворк 3 4ОД 3 8 П Шакурас Плафон Медалјон

DEN 2.33
Достапно.

Од стока

Нашите цврсти медалјони се изработени од најквалитетен материјал, за дел од цената на традиционалниот малтер или дрво. Нашиот зелен, еколошки материјал може да биде обоен, обоен со гел, мермерен или вештачки завршен што го прави идеален за различни внатрешни и надворешни апликации. Лесна инсталација користејќи вообичаени алатки за обработка на дрво и лепило, обезбедува драматична промена со моментална елеганција и личност. Додадете луксуз и привлечност на просечен вентилатор на таванот, неинспиративно светло или бидете креативни со тоа што ќе ги монтирате на ѕидот за иновативен изглед. Ние нудиме дводелни тавански медалјони за леснотија на инсталација и апстрактни опции за дизајн. Со повеќе од 400 стилови за избор и едноставна инсталација, сигурно ќе имаме совршен медалјон за да инспирираме нов проект за дизајнерот во вас. Лесен за брза и лесна инсталација. Исклучителни детали со огромна колекција на ексклузивни дизајни. Може да се исечат, дупчат, залепат или навртуваат со вообичаени алатки. Фабрички подготвен и подготвен за боја или вештачка завршница. Додадете висока надградба ефтино. Инстант реновирање со минимално време и напор.

За производот

Купувачите избираат и