0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Корашан Машки Поло Маици Летна Модна Машка Кошула Кратки Ракави Модна Маица Машки Кардиган Поло Маици За Мажи

Корашан Машки Поло Маици Летна Модна Машка Кошула Кратки Ракави Модна Маица Машки Кардиган Поло Маици За Мажи

DEN 271.52
Достапно.

Од стока

92" летна модна машка Кошула кратки ракави модна маица машка кардиган карактеристики : изработен е од висококвалитетни материјали,доволно издржлив за вашето секојдневно носењесовршен со вашите омилени Чевлиодличен за забава,дневно,плажа,Сигурен Сум дека ќе Ви се Допадне!Сезона : Четири Сезони Пол : менокација : Рекреативен Материјал : Должина на Полиестерска Облека : Редовен Стил : Мода што добивате : 1 ПАРЧИЊА Машки Квалитетни Материјали : овие се изработени од пријателски 95% Полиестер,5% Спандекс, цврст и издржлив, удобен за носење, нема да ја направат вашата кожа зелена, црвена или инчна.05" Должина : 76см/29. Перење-машина за перење со ладна вода препорачува, не белилото, не железо, висат или линија за да се исуши. Класичниот и едноставен дизајн е совршено добро со сите видови облека за секоја пригода, привлекувајќи го вниманието на сите.

За производот

Купувачите избираат и