0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Бомото Менс Обични Панталони Обични Лесни Панталони Деловно Опремени Дишечки Дно Црно 4ХЛ

Бомото Менс Обични Панталони Обични Лесни Панталони Деловно Опремени Дишечки Дно Црно 4ХЛ

DEN 399.84
Достапно.

Од стока

Материјал-100% Полиестер. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2. Исто така е многу удобно за носење секојдневно. Дизајн : Мажи летни пролетни работни канцелариски панталони, џебови долги панталони, еднобојни долги панталони, лабави секојдневни долги панталони, панталони со среден струк, долги панталони. (Целото мерење во см и ве молиме имајте предвид 1см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) Стил-Мажи Еластични Половини Панталони, Обични Панталони, Лето Пролет Дневна Дното. Повод-Едноставен И Природен Дизајн Ги Прави Овие Долги Панталони Совршени За Работа, Секојдневно, Трчање, Празнична Забава, Пикник, Секојдневно Носење, Датуми, Викенд, Датуми, Плажа, Одмор, Улица, Патување. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот. Карактеристики : мажи обични панталони, летни панталони на плажа, дневни панталони, еластични панталони долги панталони, џебови за одмор долги панталони.Содржина на пакетот : 1 Х Машки Панталони (други Додатоци не се вклучени)Совети : 1. Дизајн - Мажи Обични Еднобојни Панталони, Работни Деловни Панталони, Панталони Долги Панталони, Еластични Панталони За Половината, Џебови За Дневна Соба, Секојдневни и Редовни Опремени. Добра количина на истегнување, дишење, допир на кожата, прави да се чувствувате добро.

За производот

Купувачите избираат и