0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Wrangler Машки Wrancher Каубојски Твил Фустан Жан Со Истегнување

Wrangler Машки Wrancher Каубојски Твил Фустан Жан Со Истегнување

DEN 319.20
Достапно.

Од стока

Фармерките За Фустани Wrangler Wrancher се изработени од 100% текстурирана ткаена полиестерска истегнување, која е практично отпорна на дамки благодарение на финишот за ослободување на почвата. Овие редовни фит панталони нудат многу џебна соба. Вранглер Вранчер Фустан Фармерки се совршен додаток на секоја каубојска гардероба. Секогаш ќе изгледате и ќе се чувствувате најдобро во Овие Машки Фармерки Со Фустани Од Вранглер од Вранглер. Изработени со ткаен полиестер кој лесно ослободува дамки, ќе откриете дека овие фармерки се дизајнирани да изгледаат најдобро дури и кога ќе се случат несреќи. Обилните џебови исто така ви даваат многу простор за складирање на најважните работи. Растегливата ткаенина, исто така, ви овозможува лесно да ги добиете сите ваши потези— на и надвор од ранчот.

За производот

Купувачите избираат и