0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Ханес Оригинали Машки Памук Хенли Худи Атлетик Морнарица

Ханес Оригинали Машки Памук Хенли Худи Атлетик Морнарица

DEN 3.00
Достапно.

Од стока

ОСНОВИ КОИ СЕ ДАЛЕКУ ОД ОСНОВНИ ова ханес Оригинали машкиот дуксер сигурно ќе биде вашето следно движење-до пуловер. Одговорно направен со Употреба на Памук одгледан Во Сад, оваа супер мека машка качулка во стилот на хенли ќе ве остави да се чувствувате добро и да изгледате добро. Плакетата со 3 копчиња и пространиот џеб канга овозможуваат функционално и трендовско вклопување — идеално за активности на отворено или ноќ во градот. Рок тоа соло или под вашиот најдобар јакна за поп на стил и додаде топлина. БИДЕТЕ СВОИ ВО ОРИГИНАЛИТЕ НА ХАНЕС-стилска колекција на кул, модерни основни работи дизајнирани за удобност, направени за секое тело. Супер мека памучна машка качулка обезбедува целодневна удобност слична на облак. (Загадените стилови се мешавина од памук .) ПАМУК ОДГЛЕДУВАН во сад-Направен Со Памук одгледуван Во Сад за истрошено чувство што ќе го сакате. СТАНДАРДНО ВКЛОПУВАЊЕ - оваа машка качулка има стандардно вклопување за класичен изглед. ДЕТАЛИ ЗА ДИЗАЈНОТ-Простран џеб канга и жици со јазли. МИЕЊЕ СО ЛАДНА ВОДА-Ханес препорачува машинско перење машки дуксери во ладна вода за да се намали потрошувачката на енергија. Лесен е, но доволно пријатен за носење преку целата година. МИЕЊЕ СО ЛАДНА ВОДА : Ханес препорачува миење на овој производ во ладна вода за да помогне во намалувањето на употребата на енергија.

За производот

Купувачите избираат и