0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Летни Фустани За Жени Мода На Вратот На Екипажот Должина На Глуждот Печатен Макси Фустан Со Кратки Ракави Сина 2XL

Летни Фустани За Жени Мода На Вратот На Екипажот Должина На Глуждот Печатен Макси Фустан Со Кратки Ракави Сина 2XL

DEN 0.33
Достапно.

Од стока

09" големина : xl us : 10 Биста : 114cm/44. Со Вратот на Екипажот трендовски моден дизајн, совршен за секојдневниот живот, шопинг, плажа, одмор, канцеларија, ве прават шармантни и кул.52" рамо : 42см/16.27" должина : 149cm/58.22" колк : 112см/44. Избор на подарок, Погоден За давање на семејството, пријателите или колегите како роденденски подарок или празничен подарок за збогатување на нејзината гардероба.61" рамо : 45см/17.88" Рамо : 43cm/16.48" должина : 145cm/57.30" големина : л сад : 8 биста : 108см/42. Информации за производот : .

За производот

Купувачите избираат и