0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Фра-Џи-Леј Нога Светилка Машки Краток Ракав Маичка

Фра-Џи-Леј Нога Светилка Машки Краток Ракав Маичка

DEN 559.20
Достапно.

Од стока

Овој обичај Божиќна Приказна Семејниот дизајн е удобна унисекс кошула со кратки ракави која им нуди на мажите парче облека со средна тежина за сите секојдневни прилики. Со отпечаток што привлекува внимание со уникатна Божиќна Приказна Семеен дизајн кој ќе биде моментален фаворит. Сите ќе ве прашаат : " од каде го добивте тоа? "И ќе речете " Од Продавницата За Подароци За Семејна Приказна За Божиќ. Актерската Екипа ја поседува, СУПЕР Е ПРЕКРАСНО!". : 100% претходно памук. : Лесна ткаенина (5,2 мл /ид2 (176 г/м2)). : Опуштено вклопување. : Солза-далеку етикета. : Работи точно на големината SMLXL2 XL3 XL4 XL5 XLWidth, во17.9920.0022.0123.9825.9827.9930.0032.01 Должина, во27.9928.9830.0030.9832.0132.9933.9835.00 должина На Ракавот, Во ACSF "Fra-Gee-Lay Нога Светилка" Машки Краток Ракав Мета.

За производот

Купувачите избираат и