0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
адвиикд Бела Маица Женски Маици Основни V Вратот Мета Лабава Фитинг Обичните Долги Ракави Блузи Маица Блузи

адвиикд Бела Маица Женски Маици Основни V Вратот Мета Лабава Фитинг Обичните Долги Ракави Блузи Маица Блузи

DEN 303.84
Достапно.

Од стока

Женски Маица Врвот Пуловер Ракав Дедо Мраз Жени Џемпер Повик Долго Печатени Обичните Жени Блузи Краток Ракав Тип На Шема : Печатење : Моден дизајн,, висок квалитет! Пол : Женска Боја : сликата прикажува материјал : Полиестер пакетот вклучува : 1 ПАРЧИЊА Женска Блуза ве Молиме дозволете 1-3см да се разликува поради рачно мерење, благодарение (Целото мерење во см и ве молиме забележете 1см=0,39 инчи)Јака : Качулка : Мода ве Молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред вас !!!Должина на ракавот : Долгите Бои на Ракавите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот Должина на облеката : Редовна Јака : Качулка. Должина На Облека : Редовна. Боите Може Да Бидат Малку Различни Во Зависност Од Поставките На Компјутерот И Мониторот. Материјал : Полиестер. Тип На Шема : Печатење.

За производот

Купувачите избираат и