0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Религиозни Благословен Девојка Возрасни Долго Т

Религиозни Благословен Девојка Возрасни Долго Т

DEN 3.00
Достапно.

Од стока

Не си изгубен! Покажете го светот што Го најде Исус во Оваа" Неверојатна Благодат " Благословена Девојка Женска Маица Со Долги Ракави во Сагестон. Верата ни дава неверојатна перспектива за животот. Божјата благодат го прави сето послатко, и затоа што тој ја проширува благодатта на секој од нас, тој бара од нас да им ја понудиме истата можност на другите. Луѓето се несовршени и сигурно ќе не разочараат, фрустрираат, па дури и ќе не ранат. Бог бара од нас да им понудиме на луѓето околу нас прошка наместо гнев, верувајќи Во Него во сите околности. Религиозна Благословена Девојка Возрасни Долго Т.

За производот

Купувачите избираат и