0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Ноќта На вештерките Женски Долги Ракави Отворен Преден Кардиган Лабава Лесна Црна Пајак Печатена Кимоно Горна Облека Лабави Преголеми Маици Црна# XXL

Ноќта На вештерките Женски Долги Ракави Отворен Преден Кардиган Лабава Лесна Црна Пајак Печатена Кимоно Горна Облека Лабави

DEN 319.68
Достапно.

Од стока

QSweaters Жени;Кимоно За Жени Лето;Буци Џемпери Жени;Женски Кимоно Кардиган;Облечени Шалови И Обвивки За Вечерна Облека;Плус Големина Кимоно Наметка;Кардигани Со Половина Ракав За Жени;Црвена Наметка За Жени;Црн Капак;Женски Памучен Кардиган;Секојдневен Сарафан;Облека За Излегување;Краток Кафтан;Секојдневни Јакни За Жени;2 Парчиња Облека За Патување За Жени;Покривка Од Тантела за женски фустан;Сини Јакни Од Жан За Жени Плус Големина;Шифон Хиџаб За Жени;Сиви Кардиган Жени;.Гаранција по продажбата За овие кардигани за жени обични : ако имате какви било проблеми при купување или користење на производот, ве молиме кажете ни да го решиме навреме можеби нема да можеме да го направиме секој производ совршен, но ние ќе се потрудиме да го решиме проблемот за вас вашето разбирање ќе биде многу ценето пакување : 1 * Женски Топ-Табела(1 инч=2,54 см) : 0 Големина. Можете дури и да се спарите Со шорцеви или здолништа Кога времето ќе соработува!Одлично со сламена капа, чанта, за комплетирање на моден изглед. Совршено е за сите сезони.61 "Ракав : 65см/25. : Големи САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 40 Биста : 112см/44. Големина.Препорака за колокација : Спарете со фармерки или хеланки, додадете накит и чевли имате дневен изглед без напор.Ако сакате Повеќе ставки За Промоција, Ве Молиме Само Кликнете Овде : Празничен Трендовски Попуст/Летен Клиренс За Заштеди/Нов Попуст За Пристигнување/Враќање Во Нов Стил/Флеш Избор На Денот За Кардигани Блузи За Женски Штедни Кошули Облечени Секојдневни Плус Големина : Карактеристики : Ноќ На Вештерките Женски Долги Ракави Отворен Преден Кардиган Лабава Лесна Црна Пајак Печатена Кимоно Горна Облека сакате уникатен модел Во вашата секојдневна гардероба, Овие Кардигани За Жени Облечени Секојдневни Е Точното Парче Што Ви Треба!Едноставната силуета е секојдневна шик и никогаш застарена.

За производот

Купувачите избираат и