0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Женски Тежок Памук 5. оз. В - Вратот Маица Пакет

Женски Тежок Памук 5. оз. В - Вратот Маица Пакет

DEN 479.36
Достапно.

Од стока

100% памук; Спорт Греј 90% памук, 10% полиестер; митрирана Јака За Вратот; миси контурирана силуета со страничен спој; залепен врат и раменици; сатенска етикета ; ракав со капа; ракав со двојна игла и долен раб; Гилдан Женски Тежок памук 5,3 мл. В - Вратот Маица 5 Пакет. Возрасни Жени. Гилдан.

За производот

Купувачите избираат и