0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Најдобра Мајка Некогаш Симпатична Мајки Ден Љубов Женска Маица Дами Маица Бриско Брендови

Најдобра Мајка Некогаш Симпатична Мајки Ден Љубов Женска Маица Дами Маица Бриско Брендови

DEN 316.80
Достапно.

Од стока

Добијте совршен изглед кога сакате да се облечете во удобна дамска тенка маица. Печатената графика покажува дека вашите деца се вашата гордост и радост. Ова ќе го комплетира вашиот секојдневен викенд изглед! Големина Мала : Ширина На Градите/Предна Должина 17,25 "х 25,5". Полу-вграден крој со контурна силуета. Машинско Перење Ладно Паѓање Суво Ниско Не Пеглајте.

За производот

Купувачите избираат и