0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
BeachlunchLunge Ireana печатен фустан без ракави, жени

BeachlunchLunge Ireana печатен фустан без ракави, жени

DEN 335.68
Достапно.

Од стока

Лесно ветре! Овој разноврсен и женски печатен фустан без ракави од Beach Lunch Lounge е опуштено и драпеј додаток на вашата гардероба направена во удобна, лесна ткаенина. Вашата облека на денот е поставена со пар сандали и чанта за одење-убаво! Материјал : 100% вискоза. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина S. одговара : опуштено. Должина : MIDI; под коленото. Затворање : стил на пуловер. Ракави : без ракави. Ockебови : Ништо. Карактеристики : Сплит врат; ткаено тело; контрастни отпечатоци. Printенски печатен фустан без ракави од Beach Lunch Lounge.

За производот

Купувачите избираат и