0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Гомели Кујна Валанс Ручаше Половина Прозорец Завеси Мека Кратка Затемнување Завеса Светлина Блокирање Дома Прозорци Шамија Прачка Џеб Слот Врвот Кафе 55. 55.12

Гомели Кујна Валанс Ручаше Половина Прозорец Завеси Мека Кратка Затемнување Завеса Светлина Блокирање Дома Прозорци Шамија Прачка

DEN 415.84
Достапно.

Од стока

Истите материјали се од двете страни. НЕВЕРОЈАТЕН МАТЕРИЈАЛ : Супер тешките И меки Панели За Затемнување Се многу популарни. ЛЕСНА НЕГА : завршувањето Со Добар квалитет ќе издржи години на употреба. Совршен избор за бања, кујна, кафуле или кој било мал прозорец.Пакет Вклучени : 1 х Завеса САМО (Прачка Не Е Вклучена)Известување : 1. Термичкото својство на завесите за затемнување осигурува дека температурата во просторијата е регулирана.

За производот

Купувачите избираат и