0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Фабрика за кисела топка PB00030-6-Ц Комплет За Лопатка За Мариноване-Опрема За Мариноване За Затемнување На Месечината, Користена Мрежа За Кисела Топка, Графит Од Јагле

Фабрика за кисела топка PB00030-6-Ц Комплет За Лопатка За Мариноване-Опрема За Мариноване За Затемнување На Месечината, Користена

DEN 636.64
Достапно.

Од стока

Лунарно Затемнување Графит Мариноване Лопатки овој комплет За Кисела Топка е најдобриот персонализиран лопатки за мариноване за напреден играч и играње опрема за кисела топка во близина на мене. Помала е веројатноста да ги изморите зглобовите, но поголема е веројатноста да ја подобрите целта! Карактеристики Комплет за лопатки со боцки - Опрема За Мариноване За Затемнување На Месечината, Користена Непопуларна Форма На Кисела Топка Што Ги Прави Вашите Лулашки Да Се Чувствуваат Мазно Моќно И Потивко Блескаво Лице Од Графит Од Фиберглас Исклучително Високо Отскокнување Пп Саќе Кореа Композитно Пошироко Лице За Нежен Допир На Ударот За Да Се Намалат Вибрациите И Прецизно Да Се Вратат Штитници За Цврсти Рабови( Атомски13 технологија на работ) ефикасно намалување На Ударот И Подобрување На Моќноста И Брзината Обезбедува Обилно Слатко Место Со Одговорен Квалитет Дизајн Во Usaspecificationscolor : Просек На Графитна Тежина Од Јаглеродни Влакна : 7,76 Унци Опсег На Тежина : 7,4 Унци Обем На Држење : 4 1/4" (Средни) Вистинските Големини На Зафат Може Да Варираат До 1/8".Држач За Држење : Стил На Средно Држење : Перфорирана Должина На Зафат на перницата : 4 5/8 'Должина На Лопатка : 15 1/2' Ширина На Лопатка : 7-3/4 ' Лице На Лопатка : Графитекор Материјал : Пп Штитник за саќе : Преклопувачко Лице На Лопатка - СКУ : PCKLB4709 Фабрика ЗА Кисела Топка PB00030-6-Ц Лопатка За Мариноване сет - Опрема за Мариноване За Затемнување на месечината, Користена мрежа за кисела топка, Графит од Јаглеродни Влакна.

За производот

Купувачите избираат и