0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Преклопна количка за Намирници Со Тркала И Отстранлива Торба Поголема Водоотпорна Торба За Купување

Преклопна количка за Намирници Со Тркала И Отстранлива Торба Поголема Водоотпорна Торба За Купување

DEN 2.00
Достапно.

Од стока

Можете да го понесете со себе каде и да сте.Функционална и Еколошка : самопослуга за производи за повеќекратна употреба има голем капацитет и стилски изглед, што може да ги задоволи вашите потреби за шопинг, патување, одмор, кампување, пешачење, игра на плажа, пикник, перална, багаж, училишен прибор и многу повеќе.5 материјал : оксфордска ткаенина и фиберборд боја : Црвена, Зелена, Сина, Црна, Портокалова, Син Цвет, Зелен Цвет, Цвет Од Портокал, Шарени Бранувања, Розови Цветници : ве Молиме дозволете мала толеранција во големина поради рачно мерење, а осветлувањето во фотографијата може да резултира со разлика во бојата отколку во реалната. 3 : За Полесно Купување : торбата за количка може да се преклопи, лесно да се отвора и затвора, онолку долго колку што ви треба, само отворете го патентот, торбата за купување може да се истегне, може да се користи како количка за пазарење, чанта за дама, торби за намирници, колички за намирници, колички за комунални услуги, тркала за колички, количка што може да се преклопи, количка за купување и торби за повеќекратна употреба, речиси не треба да се собираат. Количките што се преклопуваат со дното на тркалата се инкрустирани со врвни плочи со тркала што се преклопуваат, тие се доволно цврсти и цврсти за да издржат максимална тежина од 12 кг., за речиси сите прилики, особено за жените и стилски дизајни за девојчиња од сите возрасти.

За производот

Купувачите избираат и