0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Бои Компатибилни Со Доџ Стратус Точно Совпаѓање Допир Боја И Проѕирен Слој

Бои Компатибилни Со Доџ Стратус Точно Совпаѓање Допир Боја И Проѕирен Слој

DEN 3.33
Достапно.

Од стока

Заштедете време и избегнувајте скапи продавници за тело. Ние се гордееме со нашиот висок квалитет Направен во производите За автоматска боја ВО САД, конкурентни цени и извонредна услуга за клиентите. Погледнете ги и нашите видеа "Како-До" на нашата веб-страница. Не го гледаш твојот код за боја? Можеме да одговараме на која било БОЈА НА ОЕМ за која било марка/модел. DODGE (G41/PGM Длабоко Зимзелени Метални) Допир До тегла/Clearcoat комплет вклучува : Од Суштинско значење за постигнување на "совршен натпревар" . Поправете го вашиот браник, браник, хауба, четвртина панел, покрив и многу повеќе. Нашите бои може да се користат со апликации за воздушни четки. Нашите лесни за употреба и достапни производи за боја за допир на автомобилот можат да ги поправат сите видови карпести чипови и гребнатини на клучот на бојата на ВАШИОТ ДОЏ. Добијте Го Остатокот или Зграпчете Го Најдоброто! Pain Бои Тегла Допир Боја е одлична за помали поправки на браници, браници и врати. Нашите САМОСТОЈНИ бои одат понатаму и се применуваат полесно. Секоја тегла боја за автомобил е измешана по нарачка и бојата гарантирано ќе одговара на оригиналната оем завршница на вашиот АВТОМОБИЛ ДОЏ, камион или ТЕРЕНЕЦ. Нашиот oem ТОЧЕН НАТПРЕВАР DODGE (G41/PGM Длабока Зимзелена Металик) автоматската боја е брзо сушење, супер издржлива и лесна за нанесување. Тегла Боја 0. Насликајте како професионалец користејќи ги нашите комплети за поправка на автомобилски автомобили и камиони со врвен квалитет. Нашиот квалитетен проѕирен капут одлично ја подобрува и заштитува бојата за допир за автомобили. 1 Крпа за продавница без Влакненца.

За производот

Купувачите избираат и