0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Детското Место Девојки Краток Ракав Печатени Плисирани Фустан, Големини 4-16

Детското Место Девојки Краток Ракав Печатени Плисирани Фустан, Големини 4-16

DEN 1.00
Достапно.

Од стока

"Тие ќе го сакаат овој стил-Ќе Ви се Допадне Ова Место(ТМ)""НАШЕТО МЕСТО е секогаш со стил."Облека и облека со вредни цени што е забавна и лесна за составување. Печатење И Плисирани. 100% памук. Машинско перење ладно со слични бои, само белило без хлор кога е потребно, исушете го ниско.

За производот

Купувачите избираат и