0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Кукавица И Азалеа Од Кацушика Хокусаи Ѕид Постер, 14.725 22.375

Кукавица И Азалеа Од Кацушика Хокусаи Ѕид Постер, 14.725 22.375

DEN 159.84
Достапно.

Од стока

Овој Тренд Меѓународен Кукавица И Азалеа Од Кацушика Хокусаи Ѕидниот Постер е дизајниран со висококвалитетни, повеќебојни уметнички дела. Нашите постери се отпечатени на премиум хартија. Овој постер може да се користи за украсување на секоја просторија. Трендови Меѓународните Постери имаат врвни трендовски брендови и дизајни. Без разлика дали сте дете, тинејџер или возрасен, имаме постер за секого. Трендови Меѓународниот е водечки издавач и производител на лиценцирани постери, календари, налепници и социјални канцелариски производи. Трендови Меѓународните Постери користат уметнички дела со висока резолуција и се отпечатени На Хартија За Постери Со Сјај За Фотографија. Вклучува 16 Држачи За Постери за лесна апликација без оштетување. Печатени на барање користејќи најдобра технологија за печатење во класа. Автентични, Официјално Лиценцирани уметнички дела. Димензии на постерот : 14.725 "х 22.375".

За производот

Купувачите избираат и