0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Виктор 71-16305- ЕГР вентил заптивка се вклопува Изберете: 2006- Хонда Цивил, Хонда ХР-В.

Виктор 71-16305- ЕГР вентил заптивка се вклопува Изберете: 2006- Хонда Цивил, Хонда ХР-В.

DEN 443.84
Достапно.

Од стока

Рекулацијата на вентилот на VICTOR Reinz Издувен гас (EGR) изгради репутација во автомобилската индустрија за квалитет и занаетчиство. Ние произведуваме рециркулација на издувни гасови (EGR) заптивка за заптивка за буквално секој автомобил на патот денес. Заптивка на вентилот на VICTOR Reinz (EGR) се достапни за употреба на патишта и надвор од употреба и се дизајнирани за сите временски услови. Виктор 71-16305-00 EGR Valve Gatsurn одговара на Изберете : 2006-2015 Honda Civic 2016 Honda HR-V 2009-2013 Honda Fit 2010-2014 Honda Insight 2013-2015 Acura ILX 2011-2016 Honda CR-Z 2014 Honda Fit EV и повеќе - Додадете го вашето возило во нашиот фит -додаток за да проверите.

За производот

Купувачите избираат и