0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Аранжман за тиква од портокалова пена за Ноќта на вештерките

Аранжман за тиква од портокалова пена за Ноќта на вештерките

DEN 1.67
Достапно.

Од стока

Додадете малку персонализирана забава во вашиот дом овој Ноќта на вештерките со супер-ситната тиква! Направете ја вашата дневна соба малку морничава за празникот. Поставете го овој аранжман од тиква од пена, каде што сите ваши гости на забавата можат да го видат. Одличен украс за Ноќта на вештерките во затворен простор.

За производот

Купувачите избираат и