0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Бандет Чешел, Конска Опашка Чешел За Коса Додаток Бандета Чешел Со Еластична Лента, Конска Опашка се Судрат ТОА ВМЕТНУВА Чешли

Бандет Чешел, Конска Опашка Чешел За Коса Додаток Бандета Чешел Со Еластична Лента, Конска Опашка се Судрат ТОА ВМЕТНУВА Чешли

DEN 160.00
Достапно.

Од стока

Карактеристики : - Едноставен за употреба : лесен за постигнување професионален резултат.- Чешелот ви овозможува да додадете волумен и да отскокнете на опашката во само три едноставни чекори!- Дизајниран за разноврсност, овој додаток за коса може да се користи како чешел или држач за опашка.- Додатоците за коса се погодни за секоја тема. Спецификација : Тип : Бандета Комбинезон : Црна, Ковчегматеријал : пластика.Големина : околу 8, 5х6, 5х2см. Пакет Вклучувајќи 1/2/3 x Бандета Чешел Бандета Чешел, Конска Опашка Чешел Коса Додаток Бандета Чешел Со Еластична Лента, Конска Опашка се Судрат ТОА ВМЕТНУВА Чешли.

За производот

Купувачите избираат и