0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Женска Долна Облека Божиќна Носија Теди Женско Едно Секси Боди Пердуви Пижами Со Врвки За Жени Црвена М

Женска Долна Облека Божиќна Носија Теди Женско Едно Секси Боди Пердуви Пижами Со Врвки За Жени Црвена М

DEN 262.24
Достапно.

Од стока

Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 6 ЕУ : 34 Биста : 81-86см/31,89-33,86" Половината : 63-68см/24,80-26,77" Колк : 86-91см/33,86-35,83"Големина : М САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 36 Биста : 86-91см/33,86-35,83" Половината : 68-73см/26.77-28.74" колк : 91-96см/35.83-37.80"големина : л сад : 8 велика британија : 10 еу : 38 биста : 91-96см/35.83-37.80" половината : 73-78см/28.74-30.71" колк : 96-101см/37.80-39.76"големина : xl САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 еу : 40 биста : 96-101cm/37.80-39.76" половината : 78-83cm/30.71-32.68" хип : 101-106cm/39.76-41.73"ЛОКАЦИЈА : МЕДЕН МЕСЕЦ, брачна Ноќ, забава за долна облека, пижами, денот на вљубените итн.Материјал : златен кадифе+кадифен пакување : 1 комплет долна облекаисклучителниот стил на овој производ додава повеќе забава во вашиот семеен живот. Доколку сакате порелаксирано и поудобно чувство, можете големина, се препорачува да користите температура на водата од 30 степени или миење раце со ладна вода.Тип : Костуми Сезони : четири сезони подлога за градите : нонефабрика : мало истегнувањеразлични монитори имаат мала разлика во бојата, не ви пречи рачно да ја мерите големината, ќе има грешка од 1-3 cm Style : невестинска долна облека во Секси стил. женски ноќници. чипка градник и гаќи во собата. боди за жени секси.

За производот

Купувачите избираат и