0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
благодарност на наставникот мажи со долги ракави мажи во национален стил завој гроздобер кошула секојдневна блуза

благодарност на наставникот мажи со долги ракави мажи во национален стил завој гроздобер кошула секојдневна блуза

DEN 3.33
Достапно.

Од стока

Машки Долги Ракави Мажи Во Национален Стил Завој Гроздобер Кошула Секојдневна Блузакарактеристики : ● Материјал●изработен е од добри материјали, многу удобен за секојдневно носење.€Карактеристики}Модерен дизајн е во согласност со модернатаesетика.●Собирање на овој капут Може да се носи со многу видови панталони ● Прилики € Машкиот капут е добар избор за работа, датум и секојдневно носење.●Големина●Ве Молиме погледнете ја табелата со големини на сликата пред да поставите нарачка.Сезона : Сите сезони пол : Мажи и жени прилика : Дневно И домашен стил : Мода и слободно време Материјал : Тип На Полиестерпетер : Печатена Должина : Должина : Одговара За големината што добивате : 1 Компјутер Џемпер Палто Машина За Перење Денот На Независноста Совршен Подарок Повлечете На Денот На Независноста На Дизајнот На Затворање. Машинско Перење. Совршен Подарок. Повлечете Го Затворањето. Шик Дизајн.

За производот

Купувачите избираат и