0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Темакд Ѓердан Фау Бисер Ресел Остава Приврзок Додатоци Џемпер Синџир Накит Подарок За Жени Златни

Темакд Ѓердан Фау Бисер Ресел Остава Приврзок Додатоци Џемпер Синџир Накит Подарок За Жени Златни

DEN 575.36
Достапно.

Од стока

Опис : со приврзок од лисја од вештачки бисер, овој синџир на џемпери изгледа шармантно и модно.Овој уникатен дизајниран синџир на џемпери е стилски и целосно одговара за секојдневно носење.Изработен од легиран материјал, ѓерданот е лесен и издржлив.Должината на листот е 14 см, а должината на ланецот на ѓерданот е 78 см-85 см.Погоден за секојдневно носење и секоја пригода.Име на ставка : Ѓерданматеријал : Кристал,Легура,Вештачки Бисер Големина : сребро : 45cmx2cmx0, 5cm/17, 72inx0, 79inx0, 2incolden : 5, 35cmx5cmx1, 8cm/2.11inx1, 97inx0, 71ninnotes : Поради разликата во поставувањето на светлината и екранот, бојата на предметот може да биде малку поинаква Од Сликите.Ве молиме дозволете мала разлика во димензиите поради различно рачно мерење.Пакетот Вклучува : 1 Х Ѓердан со лисја од лисја од вештачки бисер приврзок, овој синџир на џемпери изгледа шармантно и модно. Овој уникатен дизајниран синџир на џемпери е стилски и целосно одговара за секојдневно носење. Изработен од легиран материјал, ѓерданот е лесен и издржлив. Должината на листот е 14 см, а должината на ланецот на ѓерданот е 78 см-85 см. Погоден за секојдневно носење и секоја пригода.

За производот

Купувачите избираат и