0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Филипс Авент Дект Бебе Монитор Со Температура Сензор И Ноќен Режим, SCD570 10

Филипс Авент Дект Бебе Монитор Со Температура Сензор И Ноќен Режим, SCD570 10

DEN 687.84
Достапно.

Од стока

100% Приватна врска Ноќно светло И приспивни песни зборуваат назад функција предупредување За вибрации Паметен еко режим светла за нивото на Звукот покажуваат дали бебето прави температура За Следење на бучавата во просторијата На вашето бебе до 330 метри опсег на Работа до 18 часа Инстант затемнет режим безбедна приватна врска со вашето бебе со ТЕХНОЛОГИЈА ЗА ДЕКТ што гарантира нула пречки, јасен звук, со опсег до 900 стапки. Утешете го вашето малечко со функцијата за разговор, ноќно светло или приспивни песни, додека ја следите температурата во просторијата. Предупредување за вибрации и приклучна станица за родителската единица. Разговарајте назад функција за да останете поврзани. Опсег до 330 метри. Автоматско предупредување надвор од опсегот.

За производот

Купувачите избираат и