0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Богатства КАРОЛИНА BB1261DS Шаховска Табла Розова Џек Расел Териер Ѕид Или Врата Виси Отпечатоци, 12x16, мултиколирани

Богатства КАРОЛИНА BB1261DS Шаховска Табла Розова Џек Расел Териер Ѕид Или Врата Виси Отпечатоци, 12x16, мултиколирани

DEN 2.00
Достапно.

Од стока

Богатства КАРОЛИНА BB1261 DS1216 Шаховска Табла Розова Џек Расел Териер Ѕид Или Врата Виси Отпечатоци, 12x16, разнобојни Ѕид Или Врата Виси Отпечатоци кој раса специфични Џек Расел териер уметнички дела од еден од нашите уметници или графички дизајнери. Внатрешни Или надворешни алуминиумски повеќебојни уметнички дела отпечатоци ќе додадат посебен шмек во вашата кујна, бања, влезна врата, канцеларија, надворешен двор, трем или кое било друго посебно место. Овие отпечатоци се мерат 12 инчи на 16 инчи и се печатат во целосна боја. Оваа ставка може да се стави надвор и ќе потрае директно сонце некое време пред да почне да бледне. 'Рѓа и Бледнее отпорни. Алуминиумски Принт Со Црно Висечко Јаже. Аглите се заоблени за безбедност. Задниот дел на печатењето е четкана сребрена боја. Ова е лесен принт и лесно може да се закачи со речиси секој клинец или завртка. Овој Метален Принт е од категоријата Производи На Кучиња На Каролин Богатства. Печатени Алуминиум Целосна Боја Печатење.

За производот

Купувачите избираат и