0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Денгмор Може Да Се Комбинира И Надредено Транспарентно Козметичко Складирање Бо За Дома

Денгмор Може Да Се Комбинира И Надредено Транспарентно Козметичко Складирање Бо За Дома

DEN 607.84
Достапно.

Од стока

Може Да се Комбинира И Надреди Транспарентна Спецификација На Кутијата За Складирање Козметика : кутија За складирање Накитсо нашата кутија за обетки, целиот ваш накит ќе биде организиран и лесен за добивање; нема неуредна маса за облекување.Кутии за складирање накит од типот фиока, ѓердани, нараквици, прстени, обетки, клучеви, монети итн. може лесно да се организира и прикажува. Чувајте го вашиот омилен накит за да избегнете губење.Карактеристика : Материјал : Абсколор : Бело : 22, 4х16, 5х4, 3кмпакет Содржина : 1 кабинет за складирање забелешка : поради рачно мерење, ве молиме дозволете отстапување на мерењето од 1-2см.Поради разликите помеѓу мониторите, сликата може да не ја одразува вистинската боја на предметот. Благодарам! Висок квалитет и професионални. Вистинската боја на предметот може да биде малку поинаква од сликите прикажани на веб-страницата предизвикани од многу фактори како што се осветленоста на вашиот монитор и осветленоста на светлината. Ве молиме дозволете мало отстапување за податоците од мерењето. Ве молиме дозволете грешка од 1-3 см. Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас. Посакувам да имате среќен шопинг време!.

За производот

Купувачите избираат и