0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Тиитстој Две Страни Алуминиумско Месо Чекан Чекан Говедско Месо Пилешки Стек Говедско Месо Свинско Месо Бело

Тиитстој Две Страни Алуминиумско Месо Чекан Чекан Говедско Месо Пилешки Стек Говедско Месо Свинско Месо Бело

DEN 158.24
Достапно.

Од стока

22.5см Две Страни Алуминиум Месо Чекан Чекан Говедско Месо Пилешко Стек Говедско Месо Свинско Месо. Карактеристики : . нов и квалитетен. Количина : 1 КОМПЈУТЕР. Материјал : Алуминиум. Тежина : 120гр. Големина : Должина : 22,5 см;Чекан : 4,5 * 4,5 см. Интегрирана алуминиумска конструкција за цврстина и издржливост. Постојат Две Страни. Користете ја површината за да омекнете и рамната површина да фунта месо. Идеален за Говедско, Телешко, Свинско И Пилешко, итн. Забелешка : ве Молиме дозволете грешка од 1-3мм поради рачно мерење.Бојата може да има разлика како различен дисплеј, ве молиме разберете.Ви благодариме за разбирањето!. . 1х Двострано Месо Чекан. . . . Уникатен дизајн, не следете го трендот, што го прави корисен и модерен. Убава и практична дарежлива, удобна и издржлива, безбедна и сигурна. Ова е најдобриот подарок за семејството, пријателите и колегите, верувам дека ќе им се допадне. Лесен за носење, лесен за употреба, може да ви даде еуфорично чувство. Изработен од еколошки материјал, отпорен на влага, нетоксичен, неиритирачки, мек и удобен.

За производот

Купувачите избираат и