0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Дина Вакли Медиа Тешко Тело Акрилна Боја 1оз-Океан

Дина Вакли Медиа Тешко Тело Акрилна Боја 1оз-Океан

DEN 159.84
Достапно.

Од стока

Дина Вакли Медиа Тешка Акрилна Боја на Телото 1оз-Океан Дина Вакли Медиуми-Тешка Акрилна Боја на Телото. Богато пигментирани, овие бои имаат густа конзистентност на путер што држи потези со четки, врвови и ознаки на алатот и лесно може да се измазнуваат. Боите добро се вклопуваат со другите медиумски бои, создавајќи бесконечна палета. Овој пакет содржи 1оз акрилна боја. Нетоксични. Киселина слободен. Во согласност СО АСТМ Д 4236. Доаѓа во различни бои. Секој продаден одделно.

За производот

Купувачите избираат и