0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Zvts 185 65r H гума

Zvts 185 65r H гума

DEN 2.67
Достапно.

Од стока

Premium Tire Line MRF ZVTS 185/65 R14 86 H Fits : 2011 Hyundai Accent GLS 2006-11 Kia Rio LX 2006-07 Hyundai Accent GLS 2008-11 Kia Rio5 Ex Protionity 1996-2002 Mitsubishi Mirage LS 2000-04 KIA Spectra GSX 1998-2001 Kia Sephia LS 1995-96 Mazda Protege ES 1999 Plymouth Neon Style 1992 Mazda Protege DX 1990-91 Mazda Protege 4wd 1994-95 Mitsubishi Mirage ES 1999-2000 Daewoo Nubira CDX CDX 2002 Daewoo Nubira CDX Cdx 1991 Peugo T 4 Нашиот фит додаток за проверка.

За производот

Купувачите избираат и